West Gaming
Добредојдовте на West Gaming Форумот.

Регистрирајте се за да ја видите целата содржина на форумот.


West Team 
HomeCalendarFAQSearchRegisterLog in

Share | 
 

 Пишување со Кириличен фонт

Go down 
AuthorMessage
webmaster
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 14
Join date : 2010-11-05
Location : Скопје

PostSubject: Пишување со Кириличен фонт   Sun Nov 07, 2010 5:48 pm

Се молат членовите на форумот исклучиво да користат Кириличен фонт, во спротивно нивните постови ќе бидат избришани. Се надевам дека ќе го почитувате ова правило.

Со почит West Team.
Back to top Go down
http://west-gaming.co.cc
 
Пишување со Кириличен фонт
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
West Gaming :: Генерално :: Правила на форумот-
Jump to:  

Powered by » West Team © 2010